г. Киев, проспект
Голосеевский, 46/1 (возле метро Демеевская)

(044) 259-71-59
(068) 686-38-38

заказать звонок
Мы знаем
как защитить ваши права
ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ
СІМЕЙНІ СПОРИ
ПОСЛУГИ НОТАРІУСА
КОНСУЛЬТАЦІЯ

Адвокатське об’єднання “Правова позиція” об’єднує найкращих фахівців у всіх галузях права.

Основним завданням нашої діяльності є захист інтересів КЛІЄНТА спрямований на досягнення конкретного результату та індивідуального підходу до кожного в питаннях співпраці, оплати послуг, конфіденційності та термінів виконання поставлених завдань.

Підтвердженням ефективності нашої діяльності є те, що на сьогоднішній день з нами співпрацюють ряд успішних у своїй справі КЛІЄНТІВ, діяльність яких пов’язана з наданням послуг у сфері кредитно-фінансових відносин, поводження з небезпечними відходами, енергетичних відносин, будівельної діяльності, ресторанного бізнесу, шоу – бізнесу тощо.

Наші партнери, адвокати, і консультанти володіють усіма необхідними знаннями та якостями, як професійними так і людськими, щоб досягти максимально необхідного результату для нашого КЛІЄНТА.

Співпраця з нами принесе Вам бажаний результат.

 

Краще співвідношення

«ціна-якість»

Гарантуємо

конфіденційність

Індивідуальний підхід

до кожного клієнта

Адвокатське об’єднання “Правова позиція” об’єднує одних із кращих адвокатів та спеціалістів у різних галузях права, у зв’язку із чим надає якісну юридичну допомогу у питаннях будь-якої складності.

При зверненні до АО “Правова позиція” КЛІЄНТ завжди може розраховувати на уважне вивчення всіх документів і обставин його питання та отримати фахову консультацію щодо шляхів вирішення його проблеми.